سروش صحرایی، مدرس سبک زندگی

سلام، ارادت؛
من سروش صحرایی نژاد هستم، یک انسان با نقاط ضعف و نقاط قوت خاص خودش،مثل همه شما.
توی یک خانواده معمولی، تو شرایط کاملا متوسط و معمولی و عادی که هر کسی توی ایران زندگی میکنه اصولا تجربه میکنه.
شاید یکی از بزرگ ترین تفاوت هام با بقیه هم سن ها و هم نسل هام این بود که اشتباهات عجیب تر و مخرب تری توی سال های نوجوونی و جوونیم انجام دادم.
این اشتباهات توی انتخاب هام برای مسیر زندگیم،مسیری که منو به پول ،ارامش و سلامتی میرسوند، باعث شد شرایط خیلی بدی رو توی اواخر دهه سوم زندگیم تجربه کنم و نتایجی که توی زندگیم داشتم تجربه میکردم و میدیدم انقدر بد بود که منو وارد یک سیکل افسردگی شدید کرد. و این روند روز به روز از امید ام برای ساختن یک زندگی خوب، احساس لیاقتم، اعتماد به نفسم توی تمام موارد و بخش های زندگیم کم میکرد.
و این منو خسته کرد……
به جایی رسیدم که احساس کردم نمیخوام این باشم و همه چیز برای من از این احساس شروع شد. و نیاز به تغییر اساسی رو احساس کردم.
اونجا بود که احساس کردم مسیری که اومدم و انتخاب هایی که داشتم، باور هایی که توی اعماق وجودم شکل گرفته بود داره دونه به دونه نتایج من رو میسازه و تصمیم گرفتم روی این باور ها و انتخاب ها اگاهانه کار کنم و از همون راهی که اون نتایج وحشتناک رو توی زندگیم خلق یا ساخته بودم ، نتایج متفاوتی رو بسازم…..
همین الان که دارید این متن رو میخونید این نتایج از هر لحاظ توی زندگی من پدیدار شدن.

از لحاظ درامدی، ظاهری، سلامتی، روابط، زندگی من متحول شده. تحولی که شاید سه سال پیش غیرممکن به نظر میومد.
همین تغییرات و ایمان من به مسیری که طی کرده بودم با دیدن نتایج بیشتر، بیشتر هم شد.باعث شد وارد مسیری بشم که احساس کنم اگر من با اون شرایط تونستم! پس هر کسی میتونه……
و حالا که توان انتقال این مفاهیم رو دارم( چون تجربه کردم) بهترین فرصته که بتونم به هم نسل های خودم و نسل های جدید بفهمونم که هر تغییری و هر شرایطی از لحاظی قابل تغییر و قابل خلق هست.
به شرطی که دریچه یادگیری رو به روی خودت باز کنی. قوانین ذهن، قوانین عادت، قوانین استایل رو متوجه بشی و ازشون استفاده کنی. و هر چقدر توی این مسیر پیش رفتم بیشتر تحقیق کردم، بیشتر کتاب خوندم، بیشتر زندگی افراد بزرگ رو مطالعه کردم و بیشتر به این ایمان رسیدم که یک انسان توی هر شرایطی که الان هست، با رفتار درست، انتخاب های با کیفیت و تغییر باور هاش خیلی سریع میتونه به جایگاهی برسه که ازادی مالی، سلامتی داشته باشه و عادت های خوبی داشته باشه که ظاهر بهتری هم براش میسازه و توی روابط اش هم انتخابگر باشه……
در واقع هر ادمی توانایی این رو داره که جذاب باشه. به شرط اینکه قوانین رو بلد باشه، خودش رو بشناسه(نقاط ضعف و قوت)، یاد بگیره و اقدام کنه……
و این شد رسالت من که به انسان ها کمک کنم تا بهترین ورژن خودشون رو به کره زمین و خداوند ارائه بدن…….


با افتخار پاسخگوی سوال شما هستم

ارتباط با ما