لایف استایل و سبک زندگی

اهمیت سبک زندگی وتاثیر ونقش این موضوع در زندگی تو قرن جدید , تقریبا  غیر قابل انکاره.
در مورد اینکه چرا در سالهای اخیر ادعا میشه که یک فرد جدا از هر شرایط زندگی ای که داره با سبک زندگی خودش میتونه خودش رو فارق از هر شرایطی به هر جایگاهی که میخواد از هر لحاظی برسونه لازم هستکه یک سری نکات مهم عنوان بشه:

سبک زندگی میتونه تاثیر فوق العاده ای روی ظاهر یک پسر میذاره.

کیفیت ظاهر یک پسر مجموعه ای از یک سری عوامل مثل کیفیت پوست ، استایل بدنی،  و  استاندارد بودنه لباسهایی که اون پسر تنش میکنه و … هست.
اگر دقت کنیم میبینیم که تمام این موارد که ظاهر یک پسر رو تشکیل میدن تاثیر مستقیم خودشو از کارهای ساده ای میگیرند که ما از صبح تا شب در زندگیه روزمرمون انجام میدیم و اینها دقیقا کارهایی هستند که ما خودمون تصمیم میگیریم که انجام بدیم یا نه.

چرا خودمون تو این مورد مسئولیم؟

چون تو سال ۲۰۲۲ زندگی میکنیم و تمام ابزار لازم برای رسیدن به خواسته هامون رو داریم.
اما یک عنصر مهم به دلیل خصوصیات خاص همین سال ۲۰۲۲ از ما گرفته شده. تمرکز !

و این همون عنصری هست که نقش مهمی بازی میکنه و داشتنش میتونه یک مرد رو به شرایط ایده آل زندگیش برسونه! و اونو از ۹۷%  بقیه مردها یی که تو روزمرگی کیر کردن جلو بندازه.

رشد شخصی، رشد شخصیتی، رشد فردی و رشد از لحاظ کیفیت زندگی و شرایط مالی باز هم اگر خوب نگاه کنیم متوجه میشیم کارهای روز مره ای که ما انجام میدیم تاثیر مستقیم روی آینده ی ما در این شرایط دارند(آینده ی مالی و اجتماعی)

این تاثیرات رو ما با آموزشی که در طول روز تصمیم میگیریم که انجام بدیم، بگیریم یا نگیریم، از محافظت کردن از ذهنمون در مقابل ورودی های منفی و … تاثیرشونرو میذارن.

در دهی اخیر و شرایط جدید دنیا برای قرار گرفتن در لول های بالای اجتماعی و مالی ما راهی بجز ترکیب  کردن سبک زندگیمون و عادت های ساده  در طول روز با کار هوشمندانه و تبدیل اون به موفقیت  تو هر زمینه ای نداریم.

و اینجاست که برمیگردیم و میبینیم تقریبا نوع زندگی کردن ما و تصمیم های کوچک و عادت های ساده ی ما میتونن نتایج بی نظیری رو در صورت تکرار و تبدیل به روتینو تبدیل به سبک زنگی ایجاد کنند به همین دلیل اترکتوری تمام تلاش خودش رو میکنه که این سبک زندگی رو به پسر های ایرانی یاد بده، سبک زندگی ای که توش با اعتماد به نفس تر، خوش تیپ تر، خوش استایل تر و موفق تر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *